NABÍZENÉ SLUŽBY

Naše nabídka služeb je velmi rozmanitá a je určena především pro internetové zakázky. Ovšem pokud jste službu v naší nabídce nenašli a spadá do podobné skupiny služeb kterou nabízíme, neváhejte nás kontaktovat a pokud bude v naší moci, zajistíme vše k vaší spokojenosti.


WEBOVÉ APLIKACE

TVORBA
WEBOVÝCH STRÁNEK

Náš tým vám zrekonstruje, nebo od začátku vytvoří vaše osobní či firmení stránky, které budou lahodit očím vašich zákazníků.

Správa stránek je díky našem redakčnímu systému velice snadná a nebude pro vás problém vaše texty, obrázky upravit během několika minut.

E-SHOP
INTERNETOVÝ OBCHOD

Chcete začít prodávat po internetu? Nebo jen hledáte nástroj, který by vám usnadnil práci?

Náš inteligentní redakční systém Vám poskytne přehlednou správu vašeho obchodu a nabízí i spoustu marketingových nástrojů, které vám pomohou v orientaci ve vašem obchodě.

CMS
REDAKČNÍ SYSTÉM

Nebaví vás zdlouhavě upravovat vaše stávající stránky? Nebo si jen toužíte spravovat vaše stránky vlastníma rukama, tak jak přesně chcete?

Náš redakční systém vám poskytuje snadnou správu vašich webových stránek či e-shopu a nabízí přehledné analýzy vaší databáze.


GRAFICKÉ PRÁCE

GRAFICKÝ DESIGN STRÁNEK
WEBDESIGN

Přemýšlíte o novém vzhledu vašich webových stránek? Nebo jen měníte logo své firmy?

Sledujeme nejnovější trendy na trhu a ve světe designu. Využíváme nejmodernější technologie pro zpracování návrhů a vytváříme kvalitní grafické návrhy, které se budou líbit vašim zákazníkům.

GRAFICKÉ NÁVRHY PRO TISK
PLAKÁTY A VIZITKY

Chcete svoji firmu, či organizaci zviditelnit mimo dosah internetu?

Navrhneme Vám plakáty, letáky, vizitky a další tiskoviny v duchu vašeho stávajícího designu firmy a zprostředkujeme vám tisk v naší spolupracující tiskárně.

AKCE, SVATBY A SPORT
FOTOGRAFOVÁNÍ

Hledáte fotografa, který by vám svěčnil vaši akci, svatbu, či jakoukoliv další událost?

Máme řadu skvělých fotografů, kteří nafotí vše, co si budete přát a fotografie námi vyfocené, vám zpracujeme v grafických programech, aby dostaly ten správný nádech.


INTERNETOVÝ MARKETING

SEO
OPTIMALIZACE PRO VYHLEDÁVAČE

Pokud jsou vaše stránky tam, kde vás zákazník nikdy nenajde, rádi vám porádíme, jak dostat vaše stránky na přední pozice ve výsledcích vyhledávání. Celé vaše stránky upravíme tak, aby měli správnou strukturu a zároveň, aby se na stránkách zákazník neztratil.

SEM A PPC
PLACENÁ REKLAMA

Nestačí vám počet zákazníků, který máte nyní? Chtěly byste zviditelnit vaši firmu rychle a efektivně?

Zabýváme se placenou reklamou na internetu a volíme vždy efektivní nástroje, které pomohou vaši firmu rychle zviditelnit a zvýší počet vašich zákazníků na webu i mimo něj.